MenuJaunas Pöttinger pļaujmašīnu kombinācijas

Ziņas 23.08.2023   

Jaunas Pöttinger pļaujmašīnu kombinācijas

Jaunās Pöttinger pļāvēju kombinācijas Novacat V 8400 un Novacat V 9200 ar darba platumu 8,4 un 9,2 metri apvieno augstu veiktspēju un kompaktu konstrukciju.

Leņķiskās izlices nodrošina īpaši īsu konfigurāciju ar smaguma centru tuvāk traktoram. Atkarībā no reljefa abas pļāvēju kombinācijas var viegli darbināt ar četrcilindru traktoriem.

Pļaujmašīnu centrālais šarnīrsavienojums ar peldošu gājienu + 20° / -16° nodrošina perfektu zemes izsekošanu. Hidrauliskā svara izlīdzināšana nodrošina vienmērīgu spiedienu uz zemi visā griezēju stieņa platumā.

Hidrauliskā sadursmes drošības ierīce Nonstop Lift nodrošina optimālu aizsardzību. Turklāt pļāvējs efektīvi izvairās no šķēršļiem, salokot atpakaļ un vienlaikus paceļot izlici. Tas novērš pļaujmašīnas bojājumus pat pie lielāka ātruma.

Pļaujmašīnu kombinācijas ir viegli darbināmas, jo tās standarta aprīkojumā ir aprīkotas ar Basicline priekšizvēles sistēmu. Kā opciju ir pieejama arī ISOBUS saderīga Selectline preselect vadības sistēma. Izmantojot Selectline preselect vadības sistēmu, automātiskā individuālā pacelšanas sistēma atvieglo ķīļveida lauku pļaušanu. Ja traktori piedāvā apgriešanās vadību, tad iespējama arī individuāla pacelšana.

Transportēšanai pa ceļu pļāvējs tiek hidrauliski salocīts vertikāli par 92° un pēc tam hidrauliski nofiksēts transportēšanas pozīcijā. Uzliekot un noņemot pļaujmašīnas kombināciju, izvelkamais priekšējais aizsargs nodrošina daudz vietas starp traktora riepām un pļāvēju. Abas pļaujmašīnas kombinācijas ir pieejamas ar vāla veidotājiem, ED zaru tipa kondicionētājiem vai RC rullīšu kondicionētājiem.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Saldū atklāts rekonstruētais Stokker Agritech centrs

Saldū atklāts rekonstruētais Stokker Agritech centrs

Pēc 10 mēnešus ilgas rekonstrukcijas atklāts jaunākais Stokk...

Ziņas

Iznācis žurnāla PROFI LATVIJA jaunais numurs!

Iznācis žurnāla PROFI LATVIJA jaunais numurs!

Šajā profi Latvija numurā, kā jau ierasts, piedāvājam visdaž...

Ziņas

Steyr testē ūdeņraža traktora konceptu

Steyr testē ūdeņraža traktora konceptu

Austrijas traktoru ražotājs Steyr testē ar ūdeņraža degviela...