Menu
Kā top profi testi?

Izmēģinājumi laboratorijās un reālos darba apstākļos neatkarīgi eksperti sadarbojas ar vadošajiem testu centriem, institūtiem un izmēģinājumu saimniecībām, lai sniegtu jums objektīvu informāciju par traktoriem un lauksaimniecības tehniku.
 
 
Visi traktoru un lauksaimniecības tehnikas testi sastāv no vairākām daļām – vispirms saskaņā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas standartiem tie iziet profi ekspertu pārbaudi starptautiski atzītajā DLG testu centrā Grosumštatē Vācijā. Taču, lai nonāktu pie galīgā profi ekspertu vērtējuma, ikviens traktors tiek vairākas nedēļas testēts reālos darba apstākļos, sadarbojoties ar vadošajām Vācijas zemnieku saimniecībām.
 
 
Līdzīgi tiek testēti arī darba agregāti, piemēram, sējmašīnas, kuru darbības produktivitāte tiek analizēta Bonnas universitātes Lauksaimniecības institūtā. Vēl viens profi sadarbības partneris ir Forskningscenter Bygholm Lauksaimniecības zinātnes institūts Dānijā.
 
 
Profi testē ne tikai traktorus un lauksaimniecības iekārtas, bet arī elektroniku, tai skaitā elektroniskās stūrēšanas vadības sistēmas un paralēlās braukšanas asistentus.
 
Mūsdienās nozīmīgs jautājums ir savietojamība ar ISO standartiem. Zemnieki izmanto dažādu zīmolu traktorus, kurus vēlas savietot ar visdažādākajiem agregātiem. Tāpēc nepieciešams ISOBUS terminālis, lai viss darbotos pareizi. Arī šim faktoram tiek pievērsta būtiska uzmanība profi testos. Rezultāts — viss darbojas!
 
 
Tāpat tiek izmēģinātas arī dažādas navigācijas sistēmas un datorprogrammas. Testu programma jau sen vairs nekoncentrējas tikai uz laukkopību, tiek testēta arī tehnika piensaimniekiem, cūkkopjiem un dārzeņu audzētājiem. Arī šajā jomā profi nepaļaujas uz acumēru, bet izmanto speciālizētas testu laboratorijas.
 
Lai veiktu nevainojamu testu, profi piesaista neatkarīgas laboratorijas un ekspertus, lai arī tas ne vienmēr ir vienkārši un visbiežāk ir arī dārgi. Katrs tests naudas izteiksmē izmaksā visai ievērojamu summu. Tomēr šādi tiek iegūts objektīvs vērtējums, lai jums palīdzētu gūt maksimālu atdevi no savas tehnikas.
 
 
Profi redaktori nelaiž garām iespējas apmeklēt starptautiskās un vietējās jaunās tehnikas prezentācijas, izstādes un testa braucienus, lai dalītos ar pirmajiem iespaidiem par tirgus jaunumiem. Profesionāļiem ir labi zināms, ka viena un tā pati tehnikas vienība uzrāda dažā- dus rezultātus atkarībā no apstākļiem, piemēram, sausā vai mitrā augsnē. Tāpēc profi lasītāji ir laipni aicināti dalīties ar saviem iespaidiem un pieredzi, rakstot mums.
 
PROFI fakti
  • profi izdod Eiropas vadošā lauksaimniecības mediju izdevniecība – Landwirtschaftsverlag, kuras galvenā mītne atrodas Vācijā, Minsterē.
  • Izdevniecībā nodarbināti vairāk nekā 600 darbinieku Vācijā un citās zemēs.
  • Landwirtschaftsverlag vēsture sākās 1946. gadā, kad iznāca pirmais izdevums Landwirtschaftliches Wochenblatt, bet 1947. gadā izdevniecība sāka izdot grāmatas.
  • 1972. gadā izdots žurnāla top agrar pirmais numurs.
  • 1996. gadā iznācis profi international angļu valodā.
  • 2002. gadā parādījās traktorpool, kas ir pirmais interneta izdevums par lietotu lauksaimniecības un celtniecības tehniku.
  • Turpmākajos gados izdevniecības paspārnē sāk iznākt vairāki specializēti žurnāli piensaimniekiem, lopkopjiem, zirgkopjiem, selekcionāriem, agronomiem un dārzkopjiem, kā arī žurnāli par jāšanas sportu, medībām un citi ar lauku dzīvi saistīti izdevumi.