Menu
Krone telemetrijas ierīce darbojas ar saules enerģiju

Ziņas 25.01.2023   

Krone telemetrijas ierīce darbojas ar saules enerģiju


Krone SmartConnect telemetrijas ierīcei ir saules baterijas versija Solar, kas var darboties bez ārēja barošanas avota. Jauno ierīci var izmantot visām iekārtām.

SmartConnect ierīce jau sen ir bijusi Krone mašīnu, piemēram, Big X pašgājējsmalcinātāju, datu pārvaldības pamatā. Jauno SmartConnect Solar var izmantot arī lai digitālā datu pārvaldības sistēmā integrētu vienkāršākas mašīnas, piemēram, pļaujmašīnas, siena ārdītājus un vālotājus.

Ar pozīcijas sensora palīdzību saules enerģijas ierīci var izmantot arī kā, piemēram, slodzes skaitītāju un, uzstādot, sensors nosaka darba un transportēšanas pozīciju. Kad ievadīts mašīnas darba platums, to var izmantot arī kā hektāru skaitītāju.

Ierīce atbilst aizsardzības klasei IP69K un ir ūdens, putekļu un netīrumu izturīga.

Ar integrētu GPS uztvērēju un vairāku tīklu SIM kartes radio modemu, dažādiem atrašanās vietas un statusa datiem (ieskaitot atrašanās vietu, ātrumu, aktīvās un neaktīvās stundas, nobraukto attālumu, darba un transportēšanas pozīciju, kravu skaitu vai apstrādāto platību un akumulatora uzlādes līmeni), informācija tiek automātiski nosūtīti reāllaika portālā mykrone.green.

Jaunums ir SmartConnect Solar savienošana ar Agrirouter. Jaunās telemetrijas ierīces cenā ir iekļautas visas mobilā telefona maksas un portāla izmantošana, kā arī divas montāžas plāksnes moduļa montāžai.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Väderstad konference "Lauksaimniecība sākas šeit"

Väderstad konference "Lauksaimniecība sākas šeit"

Šonedēļ Jēkabpilī un Jaunmoku pilī norisinājās Väderstad izg...

Ziņas

Weidemann elektriskais iekrāvējs

Weidemann elektriskais iekrāvējs

Ražotāja Weidemann oficiālais pārstāvis Latvijā uzņēmums WM...

Ziņas

Jauns BvL mikseris ar trim gliemežiem

Jauns BvL mikseris ar trim gliemežiem

Jaunajam BvL V-MIX Plus 32-3S piekabināmajam lopbarības mais...