Menu




Deutz ūdeņraža dzinējs

Ziņas 25.08.2021   

Deutz ūdeņraža dzinējs


Deutz pirmais ūdeņraža dzinējs TCG 7.8 H2 ir sasniedzis testu fāzi. Izmēģinājumu projekts sāksies nākamā gada sākumā, bet jaunā dzinēja ražošanu paredzēts uzsākt 2024. gadā.

Oglekļa neitrālais sešu cilindru dzinējs nodrošina 200 kW (268 ZS) jaudu un tā konstrukcijas pamatā ir līdzšinējais dīzeļa agregāts.

Jaunais dzinējs vispirms tiks izmantots stacionārā aprīkojumā – ģeneratoros un dzelzceļa transportā. Paredzams, ka paies vēl daži gadi, līdz to redzēsim traktoros.

Pirmie testi sadarbībā ar vietējo komunālo pakalpojumu uzņēmumu ir paredzēti elektroenerģijas ražošanā. Izmēģinājumu projekts sāksies 2022. gada sākumā.

"Mēs jau ražojam tīrus un ļoti efektīvus dzinējus. Tagad speram nākamo soli. Mūsu ūdeņraža dzinējs ir gatavs laišanai tirgū," saka Deutz AG izpilddirektors Frenks Hillers.

 



Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Baltic Agro kļuvis par Kimitec izplatītāju Latvijā

Baltic Agro kļuvis par Kimitec izplatītāju Latvijā

Uzņēmums Baltic Agro kopš 2025. gada ir ekskluzīvs Kimitec i...

Ziņas

Malnavas koledža – vieta, kur zināšanas pārtop nākotnē

Malnavas koledža – vieta, kur zināšanas pārtop nākotnē

Austrumlatvijā, gleznainajā Malnavas muižā, atrodas Latvijas...

Ziņas

Baltic Agro modernizē ražotni Saldū

Baltic Agro modernizē ražotni Saldū

2025. gada 10. aprīlī Saldū tika atklāta Baltic Agro atjauno...