Menu




Toyota elektriskais krosovers

Ziņas 18.12.2020   

Toyota elektriskais krosovers


Toyota paziņojusi, ka drīzumā prezentēs pirmo modeli no savas topošās elektromobiļu saimes – vidēja izmēra simtprocentīgi elektrisku SUV, kas izstrādāts uz jaunās e-TNGA platformas.

Detalizētāka informācija tiks publicēta tuvāko mēnešu laikā. Šobrīd kompānija atklājusi tikai stilizētu automobiļa siluetu un informāciju par jauno elektromobiļu platformu.

Parādītais elektromobiļa prototips, kuram vēl nav dots nosaukums, ir izstrādāts uz Toyota jaunās e-TNGA platformas. Pateicoties rūpīgi pārdomātajai uzbūvei, jaunā platforma ir ļoti daudzpusīga un viegli pielāgojama dažādu automobiļu tipiem.

Jaunās platformas arhitektūras princips ir tāds, ka virkne galveno elementu tai ir fiksēti, bet daži – maināmi. Šī pieeja ļauj variēt ar topošā automobiļa platumu, garumu, riteņu garenbāzi un augstumu. e-TNGA paredz gan priekšējo, gan aizmugurējo, gan arī visu riteņu piedziņas konfigurāciju, kā arī dažādas kapacitātes akumulatora komplekta un elektromotora uzstādīšanu, kas būtu pielāgojams dažādiem automobiļu tipiem.

Pielietojot šādu daudzpusīgu pieeju, dažādu produkta variantu izstrādes laiks tiek krietni samazināts un atsevišķi modeļi var tikt izstrādāti paralēli.

Pirmais modelis uz e-TNGA bāzes jau ir izstrādāts un tiek gatavots ražošanai. Tā montāža notiks Toyota nulles emisijas automobiļu rūpnīcā Japānā.



 



Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Quicke atsvari un bamperi

Quicke atsvari un bamperi

Zviedrijas frontālo iekrāvēju ražotājs Quicke paplašinājis s...

Ziņas

Claas paplašina prešu rūpnīcu Francijā

Claas paplašina prešu rūpnīcu Francijā

Claas savā Francijas rūpnīcā Mecā-Vuipi būvē divas jaunas mo...

Ziņas

Møller Baltic Import ziņo par rezultātiem un prezentē jauno Audi Q3

Møller Baltic Import ziņo par rezultātiem un prezentē jauno Audi Q3

Møller Baltic Import: 2025. gads – labākais gads uzņēmuma vē...