Menu



Maschio Gaspardo kultivators Jumbo X

Ziņas 13.06.2025   

Maschio Gaspardo kultivators Jumbo X

Maschio Gaspardo prezentējis Jumbo X rotorkultivatoru. Tam ir regulējams 9 – 10 metru darba platums un trīs kustīgas sekcijas, kas pielāgojas zemes kontūrām.

Iespaidīgais rotorkultivators, jeb augsnes frēze paredzēts traktoriem ar jaudu no 450 ZS. Sānu sekcijām piedziņa tiek veikta, izmantojot īpašas trīskārši savienotas vārpstas uz četrām pārnesumkārbām.

Jumbo X ir aprīkots ar ISOBUS vadību, kas ļauj viegli regulēt veltņu augstumu, darba dziļumu, izlīdzināšanas stieņa pozīciju un mašīnas teleskopiskās funkcijas.

Sistēma uzrauga arī temperatūru un griešanās ātrumu (apgr./min) visām pārnesumkārbām (ar dzesēšanu), nodrošinot optimālu veiktspēju.

Bīdāmās sānu sekcijas ļauj agregātu salocīt 3,1 m platumā un 4,0 m augstumā transportēšanas laikā. Patentēts dubultriteņu pāris, kas atrodas zem centrālā rāmja, atvieglo slodzi transportēšanas laikā.



Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

John Deere atjaunina pašgājējsmidzinātājus

John Deere atjaunina pašgājējsmidzinātājus

John Deere paziņojis par atjauninājumiem saviem pašgājējsmid...

Ziņas

Bridgestone lielās riepas

Bridgestone lielās riepas

Bridgestone VT-Tractor riepu klāstam pievienoti seši jauni ī...

Ziņas

No atslēdznieka līdz inženierim: izglītība, darbs un izaugsme smago spēkratu nozarē

No atslēdznieka līdz inženierim: izglītība, darbs un izaugsme smago spēkratu nozarē

No atsevišķiem sasniegumiem līdz sakārtotai sistēmai – smago...



Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Šī tīmekļa vietne izmanto analītiskās un tehniskās sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu. Nospiežot pogu “Nepiekrītu”, analītiskās sīkdatnes netiks izmantotas.

Sīkdatņu politika