MenuLogosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Ziņas 10.06.2024   

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā


SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrādes iekārtu ražotāju Logosol AB, kura klāstā ir dažādas jaudas un ražības ķēdes gateri, kā arī dažādu izmēru lentzāģi.

Šogad Logosol nācis klajā ar jaunu piedāvājumu – lentzāģi Logosol B1651, kurš ir ārkārtīgi stabils lentzāģis ar lielu jaudu. Tas ir piemērots platu dēļu, kā arī liela diametra koka ripu ar dabīgu nomalu efektīvai zāģēšanai līdz 1500 mm platumā. Lieljaudas zāģa galds ir izstrādāts tā, lai viegli tiktu galā ar milzīgu baļķi, kuru zāģgalva spēj apstrādāt. Unikāla iezīme ir tā, ka vienlīdz efektīvi un precīzi iespējams zāģēt gan lielus, gan mazus baļķus, kas padara šīs iekārtas pielietojamību daudz plašāku.

Salīdzinot ar līdzīga izmēra un cenu diapazona kokzāģētavām, ir liela atšķirība gan funkcijās, gan izturīgajā konstrukcijā. Logosol B1651 ir stabilāks, viedāks un vieglāk lietojams. Zāģgalvai ir četru virzienu vadība, kur Easy Set funkcija nodrošina vienmērīgu zāģa galvas iestatīšanu. Izmantojot Pro Set, ir inteliģenta Easy Set vadība, lai iestatītu vai ieprogrammētu zāģēšanas griezumus, kurus nepieciešams veikt veikt. Pro Feed ar diviem motoriem padod zāģa galvu uz priekšu un atpakaļ cauri baļķim.

 gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pöttinger prezentē jaunas pļaujmašīnas

Pöttinger prezentē jaunas pļaujmašīnas

Austrijas lauksaimniecības tehnikas ražotājs Pöttinger ir la...

Ziņas

Piezemē elektroauto attīstības plānus

Piezemē elektroauto attīstības plānus

Automotive News Europe ziņo, ka Volkswagen nolēmis daļu no s...

Ziņas

New Holland kombainu saimi papildina CR10

New Holland kombainu saimi papildina CR10

Saskaņā ar New Holland informāciju, jaunais kombains CR10 ir...