Menu
Vienpadsmit tonnu veltnis zālājiem

Ziņas 05.06.2023   

Vienpadsmit tonnu veltnis zālājiem


Ražotājs no Čehijas apgalvo ka SMS Golem 540 ir lielākais un smagākais zālāju veltnis tirgū. Tā darba platums ir 4,5 metri un masa līdz 11 tonnām.

Mazākais SMS veltņa modelis Golem 300 ir 3 metrus plats un sver līdz 4,5 tonnām. Golem 540 ir trīsdaļīgs hidrauliski salokāms rāmis ar daļēji pārklājošiem 1,95 m veltņiem. Tas sver 5,5 tonnas vai līdz 11 tonnām, ja veltņi ir piepildīti ar ūdeni.

Transportēšanai riteņi tiek nolaisti un spārni pacelti. Turklāt transportēšana ir iespējams pat tad, ja veltņi ir pilnībā piepildīti ar ūdeni. Transporta platums ir 2,56 m. Golem 300 transportēšanai nav salokāms.

Tiek piedāvātas vairākas gludo veltņu versijas ar 10, 14 vai 20 mm sienu biezumu. Zālāju aerēšanai ir pieejams veltnis ar ķīļveida zariem (170 mm).

Golem 300 modeli var vilkt ar 60 ZS traktoru, savukārt lielākajam modelim ir nepieciešami 110 ZS. Izmantošanai kalnainā apvidū pieejamas pneimatiskas trumuļu bremzes, kas uzstādītas uz centrālā veltņa.

Tiek piedāvāts arī sīksēklu sēšanas agregāts ar tvertnes ietilpību no 120 līdz 300 litriem. Pieejamas arī hidrauliski darbināmas divrindu ecēšas.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

Tuvākajās dienās četrās zemnieku saimniecībās Bikstu, Zemīte...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Ko sēsi, to pļausi  – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ko sēsi, to pļausi – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ražas apjoms un kvalitāte ir rādītāji, kas svarīgi ne vien k...