Menu
Amazone Precea sējmašīnu piekabināmie modeļi

Ziņas 24.05.2023   

Amazone Precea sējmašīnu piekabināmie modeļi

Amazone precīzās izsējas sējmašīnu klāstam pievienoti piekabināmie modeļi Precea 9000-TCC un 12000-TCC ar darba platumu attiecīgi 9,0 m un 12 m.

Abi modeļi piedāvā rindu platumu 700 mm, 750 mm un 800 mm. Centrālajā 2000 l sēklu tvertnē ietilpst līdz diviem lielajiem maisiem.

Centrālā sēklu padeves sēklu piegādes sistēma ar gaisa plūsmu nogādā sēklas no centrālās tvertnes uz atsevišķiem sēšanas agregātiem. Tur katras rindas sēklas uz laiku tiek uzglabātas nelielā uztveršanas blokā. Kad tas ir pilns, uzglabātā sēkla automātiski pārtrauc gaisa plūsmu, izslēdzot turpmāko padevi. Kad sēklu līmenis pazeminās, gaisa plūsma atsākas un no galvenās tvertnes izvada jaunas sēklas. Izmantojot šo sistēmu, katrs sēšanas agregāts tiek neatkarīgi apgādāts ar sēklām bez nepieciešamības pēc elektroniskiem sensoriem vai vadības ierīcēm.

Jaunajām piekabināmajām versijām tiek izmantoti PreTeC sēšanas agregāti, kas atrodamas citās Precea sējmašīnās. Gaisa spiediens nospiež sēklu pret vienu vienību, kas samazina elektrisko piedziņu enerģijas patēriņu atsevišķām rindām. Optiskie sensori palīdz novērst kļūdas vai dubultošanos.

Vagu veidotāji kontrolē sēklu ievietošanu un divus nesošos veltņus, un hidrauliski regulējamais lemeša spiediens uztur vienmērīgu dziļumu.

ElectricDrive elektriskā atdalīšanas piedziņa tiek vadīta ar ISOBUS termināli un piedāvā konkrētai vietai specifisku ātruma kontroli, izmantojot GPS un lauka zonu kartes. 6000 l divdaļīgā tvertne ļauj vienlaicīgi iestrādāt arī mēslojumu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Lielākas ietilpības Siloking Etruck

Lielākas ietilpības Siloking Etruck

Siloking lopbarības maisītāju – izdalītāju modeļiem veikti a...

Ziņas

Atjauninātais Land Rover Defender

Atjauninātais Land Rover Defender

Septiņu desmitgažu laikā leģendārais Land Rover apvidnieks D...

Ziņas

Fliegl puspiekabe ZHKA 350

Fliegl puspiekabe ZHKA 350

Fliegl Agrartechnik, paplašinot savu piekabju klāstu, izlaid...