Menu



Atvases RK pārstāv Honey Bee Latvijā

Ziņas 11.05.2023   

Atvases RK pārstāv Honey Bee Latvijā

Uzņēmums Atvases RK no šī gada sākuma kļuvis par oficiālo Honey Bee hederu pārstāvi Latvijā.

Pasaules vadošā lentas hederu ražotāja, Kanādas uzņēmuma Honey Bee radītie hederi Baltijā jau ir pazīstami vairākus gadus.

Honey Bee ir plašs hederu klāsts, kas palielina kombaina caurplūdi. Piemēram, AirFlex ir hederis ar lentas transportieriem un patentētu, unikālu pneimatisko izkapts kopēšanu sistēmu. Tāpat tiek piedāvāta vālu pļaujmašīna Honey Bee ST 21, kas montējama pie traktora.

Honey Bee ir interesanta vēsture, bet būtiskākais tajā ir tas, ka brāļi Gregs un Glens Honey paši ir zemnieki un ar šādu ideoloģiju tiek arī ražoti Honey Bee hederi.

 



gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Claas elektriskais iekrāvējs

Claas elektriskais iekrāvējs

Jaunā ar akumulatoru darbināmā Claas Torion 537e Sinus teles...

Ziņas

Iznācis žurnāla PROFI LATVIJA jaunais numurs!

Iznācis žurnāla PROFI LATVIJA jaunais numurs!

Šajā profi Latvija numurā piedāvājam visdažādākās lauksaimni...

Ziņas

Kompakts Pöttinger divu rotoru grābeklis

Kompakts Pöttinger divu rotoru grābeklis

Pöttinger Top V 6520 C divu rotoru grābekļa grozāmais balsts...



Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Šī tīmekļa vietne izmanto analītiskās un tehniskās sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu. Nospiežot pogu “Nepiekrītu”, analītiskās sīkdatnes netiks izmantotas.

Sīkdatņu politika