Menu
Pöttinger jauns krāsošanas cehs

Ziņas 09.05.2023   

Pöttinger jauns krāsošanas cehs


Pöttinger ir paplašinājis savu grābekļu un rituļu prešu rūpnīcu St. Georgen pilsētā Austrijā ar jaunām 7900 m² ražošanas telpām. Apjomīgākā daļa no 33 miljonu eiro ieguldījuma ir jaunais krāsošanas cehs.

Šajā rūpnīcā pirms dažiem gadiem jau tika ieguldīti 25 miljoni eiro grābekļu un prešu detaļu gruntēšanas iekārtām. Loģisks nākamais solis ir ieguldījums krāsošanas tehnoloģijā.

Turpmāk Pöttinger mašīnu daļas tiks krāsotas, izmantojot automobiļu rūpniecībā pielietoto krāsošanas metodi, kur detaļas tiek pārklātas ar katoda iegremdēšanu grunts vannās un pēc tam krāsotas ar pulverkrāsošanu. Šajos procesos neizmanto šķīdinātāju.

«Šāds triecienizturīgs pārklājums kalpo visu izstrādājuma kalpošanas laiku. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc nolēmām investēt modernā krāsošanas līnijā un modernās detaļu pārklāšanas tehnoloģijās,» komentē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Gregors Dītahmairs.

Rūpnīcā, kas ražo Impress preses, Top grābekļus un Mergento lentes vālotājus jau bija nodarbināti 60 strādnieki, bet jaunajā krāsošanas cehā ir izveidotas vēl 50 darba vietas.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

Tuvākajās dienās četrās zemnieku saimniecībās Bikstu, Zemīte...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Ko sēsi, to pļausi  – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ko sēsi, to pļausi – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ražas apjoms un kvalitāte ir rādītāji, kas svarīgi ne vien k...