Menu
Bobcat prezentē elektriskos iekrāvējus

Ziņas 17.03.2023   

image for article


Šonedēļ ASV notiekošajā būvniecības izstādē ConExpo 2023 uzņēmums Bobcat demonstrē divus elektriskos prototipus: S7X elektrisko kompakto iekrāvēju un RogueX autonomo kāpurķēžu iekrāvēju.

Tāpat kā 2022. gadā izlaistais pilnībā elektriskais kompaktais kāpurķēžu iekrāvējs T7X, arī S7X darbojas ar 60,5 kWh litija jonu akumulatoru. Elektriskā spēka piedziņa rada momentānu griezes momentu, kas ir pat trīs reizes lielāks nekā tradicionālajiem iekrāvējiem.

Ar vienu uzlādi mašīna var darboties līdz astoņām stundām, bet pilna uzlāde, atkarībā no lietojumprogrammas, aizņem apmēram 10 stundas. S7X, visticamāk, nonāks komerciālā stadijā agrāk nekā RogueX, kas vēl atrodas agrīnā izstrādes stadijā.

Konceptam RogueX, ko darbina litija jonu akumulators, nav hidraulikas, lai gan visspilgtākais redzamais aspekts ir kabīnes trūkums.

“Pēc veiksmīgās pilnībā elektriskā iekrāvēja T7X izstrādes vēlējāmies domāt plašāk un spert soli nākotnē,” komentē Mets Sagasers, Bobcat inovāciju direktors, kurš piebilst, ka RogueX nosaka ietvaru tam, kas ir iespējams jau tagad vai pašā tuvākajā nākotnē.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Manheimas rūpnīca atzīmē jubileju

John Deere rūpnīca Manheimā, Vācijā atzīmē divmiljonā trakto...

Ziņas

Jauns kompakttraktors Ventrac 4520

SIA Multiklips, ASV zīmola Ventrac oficiālais pārstāvis Balt...

Ziņas

Prezentēts 700 ZS Big Bud

Būvniecības izstādē ConExpo, kas šomēnes norisinājās ASV, La...