Menu
Alliance Agriflex+ 372 riepām trīs jauni izmēri

Ziņas 15.03.2023   

Alliance Agriflex+ 372 riepām trīs jauni izmēri


Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) vadošais zīmols Alliance laidis klajā trīs jaunus izmērus Agriflex+ 372 radiālajām riepām traktoriem un kombainiem.

Ar jaunajiem izmēriem VF800/70 R42, VF710/70 R42 un VF900/60 R42, kā arī 15 izmēriem, kas izlaisti 2022. gadā, kopā ir pieejami 18 izmēri Alliance Agriflex + 372 (VF vai Very High Flexion) riepu.

VF riepas ir atzītas par līderēm globālajā flotācijas riepu tirgū: Alliance VF tehnoloģija nodrošina efektīvu augsnes aizsardzību, efektivitātes uzlabošanos un ražas pieaugumu.

Lai uzsvērtu pozitīvo praktisko pieredzi ar ticamiem datiem, Dānijas pētniecības iestāde SEGES Innovation 2021. gadā veica zinātnisku lauka eksperimentu. Lauka pētījumu rezultāti atklāja VF riepu pozitīvo ietekmi salīdzinājumā ar parastajām riepām.

Testējot uz traktora un piekabes abi modeļi Agriflex + 372 un Agriflex + 389 uz pusi samazina sliežu ceļa dziļumu šķidro kūtsmēslu izkliedēšanas laikā. Tajā pašā laikā riteņu slīdēšana tika samazināta par 4,4 procentiem, un mērījumi parādīja zemāku augsnes sablīvēšanos "VF riepu sliedēs" augsnes zonā no 0 līdz 40 cm.

Pateicoties Alliance VF riepām – un atkarībā no šķidro kūtsmēslu izkliedētāja darba platuma – šie rezultāti nozīmē ražas pieaugumu no 1,5 līdz 2,2 procentiem no hektāra.

 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

AnAgro Kukurūzas Lauku dienas

Tuvākajās dienās četrās zemnieku saimniecībās Bikstu, Zemīte...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Ko sēsi, to pļausi  – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ko sēsi, to pļausi – sertificētas sēklas ilgtermiņā izmaksā mazāk

Ražas apjoms un kvalitāte ir rādītāji, kas svarīgi ne vien k...