Menu
AGCO jaunais dzinējs gatavs nākotnes degvielām

Ziņas 15.11.2022   

AGCO jaunais dzinējs gatavs nākotnes degvielām


Jaunais AGCO dzinējs Core75 sākotnēji ir pieejams 7,5 l, sešcilindru 300 ZS (223 kW) versijā un ir izstrādāts tā, lai būtu saderīgs ar nākotnes degvielām, piemēram, ūdeņradi, etanolu, metanolu, biogāzi un, iespējams, varētu darboties kā elektriskais hibrīds.

Pirmais jaunā klāsta dzinējs ir saderīgs ar hidrogenētas augu eļļas (HVO) biodegvielu, kas ļauj līdz pat 90% samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas.

1450 Nm maksimālo griezes momentu tas nodrošina pie 1300 apgr./min, nevis pie tipiskajiem 1500 apgr./min. “Zemo apgriezienu koncepcija šim dzinējam šobrīd nodrošina labāko degvielas ekonomiju savā jaudas klasē (188 g/kWh),” komentē AGCO Power inženieru direktors Kari Altonens.

Jaunais 300 ZS (223 kW) dzinējs paredzēts darbam ar HVO biodegvielu, un drīzumā tas varēs darboties ar ūdeņradi, bioetanolu, metanolu, biogāzi vai strādāt kā elektriskais hibrīds.

Dzinēja optimizētā konstrukcija ar mazāk detaļām padara to uzticamāku un vieglāk apkalpojamu, bet uzlabotā izmešu pēcapstrādes sistēma EAT atbilst visstingrākajiem izmešu standartiem bez nepieciešamības izmantot EGR.

Nesen klajā nākušie Fendt 700 Vario Gen 7 traktori ir pirmie, kas aprīkoti ar jauno dzinēju. Dzinēja bloka konstrukcija un novietojums nodrošina šiem traktoriem mazāku apgriešanās apli un lielāku klīrensu.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Alliance prezentē Agri Star II riepu 65. sēriju

Alliance prezentē Agri Star II riepu 65. sēriju

Uzņēmuma Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) zīmols Alliance p...

Ziņas

FAE prezentē jauno BL5/EX koksnes mulčeri ekskavatoriem

FAE prezentē jauno BL5/EX koksnes mulčeri ekskavatoriem

Jaunais FAE koksnes mulčeris ekskavatoriem BL5/EX kombinācij...

Ziņas

Jaunais Amarok pieejams Latvijā

Jaunais Amarok pieejams Latvijā

Jaunās paaudzes Volkswagen Amarok beidzot nonācis tirdzniecī...