Menu
Case IH laiž klajā HD Pro preses

Ziņas 28.06.2022   

image for article

Jaunās Case IH preses RB HD Pro ir paredzēts lielākām lopkopības saimniecībām un darbuzņēmējiem, lai ražotu lielāka blīvuma ķīpas visdažādākajās kultūrās, sākot no mitras skābbarības līdz sausiem salmiem.

Case IH mainīgās kameras rituļu prešu klāstu papildina divi modeļi: RB 456HD Pro (1,2 m platas ķīpas diametrā no 90 cm līdz 1,65 m) un RB 466HD Pro (1,2 m platas ķīpas, bet diametrs no 90 cm līdz 1,9 m). Katram izmēram ir trīs rotora opcijas: padeves rotors, 13 griezējnaži vai 25 griezējnaži, kopā veidojot sešus modeļus.

Prese aprīkota ar lieljaudas komponentiem un mazāk kustīgajām detaļām, tai ir pilnībā pārveidota ķīpu kameras un lentes trajektorija lai varētu veidot blīvākus un lielākus rituļus. Izturīgāka pārnesumkārba un piedziņas sistēma palielina sarāžoto ķīpu skaitu stundā (ķīpu izmēru, aptinumu un blīvuma spiedienu var iestatīt vienā ekrāna lapā kabīnē).

"Dažviet esam vienkāršojuši lietas, lai veicinātu uzticamību un apkopi, piemēram, samazinājuši piedziņas ķēžu un ruļļu skaitu," komentē Mihals Jankovskis, Case IH produktu mārketinga vadītājs.

Pateicoties jaunajiem neslīdošajiem dubultpiedziņas ruļļiem un plašam nažu komplektu klāstam, ko var izvēlēties no kabīnes, jaunās ķīpu preses var strādāt ar visu – sākot no salmiem un siena līdz skābbarībai dažādos pļaušanas garumos. Īpaši plata diametra rotors palīdz novērst aizsprostojumus, savukārt jauna aktīva nolaižamā grīda nozīmē, ka visus, kas tiek cauri, var ātri apstrādāt.

Jaunās preses būs pieejamas uz 2023. gada sezonu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Yara Latvija atver minerālmēslu fasēšanas un uzglabāšanas noliktavu Rīgā

Minerālmēslu ražotāja un izplatītāja Yara (Norvēģija) pārstā...

Ziņas

Unitruck pārstāv Pezzolato tehniku

SIA Unitruck ir paplašinājis piedāvājuma klāstu ar Itālijas...

Ziņas

Jaunais 5G viedtālrunis Cat S53 un mobilā interneta tīklājs Cat Q10

Bullitt Group, globālais Cat tālruņu licences īpašnieks, sav...