Menu
CNH Industrial spiests rīkoties koronavīrusa iespaidā

Ziņas 18.03.2020   

image for article

CNH Industrial koncerns uz laiku ir apturējis darbību četrās ražotnēs Itālijas ziemeļdaļā, lai īstenotu pasākumus koronavīrusa uzliesmojuma apkarošanai.
Saistībā ar ārkārtas ierobežojumiem, ko veikusi Itālijas valdība, pagaidu darbības pārtraukšana skārusi koncerna rūpnīcas Brescia, Suzzara, Piacenza un San Mauro Torinese, kā arī kopumā vairāk nekā 4000 darbiniekus.

Pie ārkārtas pasākumiem pieder visu darba un atpūtas vietu, ģērbtuvju un ar tām saistīto telpu intensīva sanitārā tīrīšana, lai nodrošinātu personāla drošību un aizsardzību. Arī darbiniekiem nav atļauts atrasties tuvāk par vienu metru, kas var izraisīt dažu ražošanas līniju pielāgošanu.

Slēgtajās rūpnīcās ražo furgonus, kravas automašīnas, ugunsdzēsības un militāros transportlīdzekļus, kā arī celtniecības tehniku. Neviena no šīm četrām rūpnīcām neizgatavo lauksaimniecības tehniku ​​vai tās sastāvdaļas.

Uzņēmuma pārstāvis informē, ka, lai arī jaunās drošības vadlīnijas tiek ieviestas arī New Holland traktoru rūpnīcā Jesi (ražo New Holland modeļus T4 un T5, kā arī Case IH un Steyr ekvivalentus),
taču ražošanu tas pagaidām neietekmē. Bizness paliek bizness – lauksaimnieki joprojām pērkot jaunus traktorus.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Unia atjaunina piekabināmos kliedētājus

Polijas ražotāja Unia mēslojuma un kaļķu izkliedētāju klāsta...

Ziņas

Balvas lauksaimniecības robotiem

Nesen Francijā notikušajā FIRA (Starptautiskais lauksaimnie...

Ziņas

Jauns vidējās klases JCB Loadall

Vidējās klases teleskopiskais iekrāvējs JCB Loadall 538-70 i...