Menu
Jauns Fendt loģistikas centrs un krāsošanas cehs

Ziņas 06.05.2022   

Jauns Fendt loģistikas centrs un krāsošanas cehs


Fendt iegulda aptuveni 18 miljonus eiro savā Hohenmölsen rūpnīcā netālu no Leipcigas Vācijā, kur top jauns krāsošanas cehs un loģistikas centrs.

Šajā rūpnīcā ražo detaļas un sastāvdaļas Fendt traktoriem, rituļu presēm, ražas novākšanas kombainiem un lopbarības piekabēm, kā arī pilnībā komplektē Katana pāšgājējsmalcinātājus un Rogator 600 pašgājējsmidzinātājus.

Loģistikas centra paplašināšana tiks pabeigta šī gada septembrī. Plānots, ka jaunais krāsošanas cehs sāks darboties 2023. gada vasarā, un tajā tiks izmantots gan katoda iegremdēšanas pārklājums, gan pulvera pārklājums plānām un biezām lokšņu metāla daļām.

Komponenti tiks gruntēti bez smagajiem metāliem iegremdējamā vannā, kurā ir 80% ūdens. Krāsas būs uz ūdens bāzes, kas nesatur smagos metālus, šķīdinātājus vai gaistošus savienojumus. Pulverkrāsošanas atlikumi tiks pārstrādāti.

"Krāsu cehs un loģistikas centrs ir nozīmīgi ieguldījumi Hohenmölsen ražotnes nākotnē," saka Kristofs Grēblinghofs, AGCO/Fendt valdes priekšsēdētājs. "Lai nākotnē vēl labāk izpildītu augstās kvalitātes prasības Fendt produktiem, mēs paši pārņemsim mūsu detaļu krāsošanu. Jaunais krāsošanas cehs arī dod iespēju ražot vēl vairāk komponentu citiem Fendt produktiem citās rūpnīcās”.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Husqvarna motorzāģi profesionāļiem

Jauni Husqvarna motorzāģi profesionāļiem

Husqvarna paplašina savu benzīna motorzāģu klāstu koku kopša...

Ziņas

Vienpadsmit tonnu veltnis zālājiem

Vienpadsmit tonnu veltnis zālājiem

Ražotājs no Čehijas apgalvo ka SMS Golem 540 ir lielākais un...

Ziņas

Jauna lietotne par lauksaimniecības riepām

Jauna lietotne par lauksaimniecības riepām

Vadošie riepu ražotāji prezentējuši kopīgi izstrādātu lietot...