Menu
Jauns vidējās klases JCB Loadall

Ziņas 19.01.2022   

image for article


Vidējās klases teleskopiskais iekrāvējs JCB Loadall 538-70 iekļaujas III sērijas klāstā starp pašreizējiem modeļiem 532-70 un 542-70. Jaunais 538-70 nodrošina 3,8 t celtspēju un 7,01 m pacelšanas augstumu.

Ražotājs apgalvo, ka celšanas veiktspēja ir spēcīga 4 – 6 m iekraušanas augstuma zonā, kas ir būtiska ķīpu kraušanai vai graudu, dārzeņu kastu un lopbarības izdalītāju iekraušanai. Pilnā augstumā ir pieejama 2,5 – 2,75 t celtspēja atkarībā no versijas.

Tāpat kā visi vidējās klases Loadall modeļi, arī jaunajam 538-70 ir pieejama ar četru dažādu transmisiju, trīs izvadu, trīs standarta funkciju un specifikāciju līmeņu izvēle. Agri variantam ir V pakāpes DieselMAX 448 dzinēja 109 ZS versija, kas savienota ar Torque Lock 4 transmisiju. Agri Super ir 130 ZS versija un standarta transmisija ir četru pakāpju spēka pārslēgšana. Savukārt 150 ZS Agri Xtra ir pieejams arī ar sešpakāpju Autoshift ar automātisko un manuālo pārslēgšanas režīmu. Agri Super un Agri Xtra var iegādāties arī ar DualTech VT pārnesumkārbu.

Visu variantu standarta aprīkojumā ietilpst automātiskā riteņu savirze, pārslēdzoties starp trim stūrēšanas režīmiem, un automātisks atpakaļgaitas dzesēšanas ventilators, kas izpūš putekļus un gružus no gaisa ieplūdes režģa. Standarta komplektācijā ietilpst arī Command Plus kabīne, 140 l/min. slodzes jutīga hidraulika, LiveLink telemātika un automātiskā Smooth Ride strēles amortizācija (opcija Agri versijai).

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Linas Agro atklāj internetveikalu

SIA Linas Agro paplašina savu darbību un, atklājot jaunu int...

Ziņas

Dammann testē 20 000 litru piekabināmo smidzinātāju

Jaunā Dammann smidzinātāja projektēšanas darbi sākās 2020. g...

Ziņas

Nažu veltnis Amazone Cirrus sējmašīnai

Jaunā priekšējā naža veltņa opcija Amazone Cirrus 6003-2 pie...