Fendt rūpnīcas teritorijā Marktoberdorfā, Vācijā top jauna piecstāvu ēka, kurā atradīsies paplašinātais pētniecības un attīstības centrs.
Vācu ražotāja produktu klāsts pēdējos gados ir ievērojami palielinājies, un jaunu augsto tehnoloģiju mašīnu izstrāde prasa arvien lielāku inženiertehnisko speciālistu kapacitāti. Jaunā ēka nodrošinās daudz vietas inženieru komandām darbam pie jauniem digitalizācijas un elektronikas projektiem. Paredzēts, ka jaunajā pētniecības un attīstības centrā mājvietu atradīs esošās attīstības komandas darbinieki, 125 jauni inženieri, kā arī elektronikas un informācijas tehnoloģiju speciālisti.
“Jaunās telpas piedāvās labākos apstākļus, lai strādātu ar gudrām nākotnes idejām un risinājumiem,” sacīja Dr. Heriberts Reiters, AGCO/Fendt R&D rīkotājdirektors.
Jūs varētu interesēt arī
Manitou elektriskais teleskopiskais iekrāvējs
Izstādē Agritechnica 2025 Manitou demonstrēja savu pirmo ele...
MASCHIO GASPARDO un LATRAPS uzsāk sadarbību
Noslēgtais līgums aptver tehnikas pārdošanu, servisa atbalst...
