Menu
Husqvarna jaunie akumulatora motorzāģi

Ziņas 27.02.2020   

image for article

Husqvarna jaunie akumulatora motorzāģu modeļi T540i XP un 540i XP nodrošina 40 cm3 benzīna zāģim līdzvērtīgu veiktspēju un tajā pat laikā sniedz visas akumulatoru tehnikas priekšrocības.

Husqvarna T540i XP ir ražotāja jaudīgākais akumulatora motorzāģis ar augšējo rokturi, līdzvērtīgs 40 cm3 benzīna modelim. Šis motorzāģis ir piemērots arboristiem, kuri vēlas strādāt ar vieglu, augstas efektivitātes motorzāģi. Zāģi raksturo lieliska ergonomika, liels ķēdes ātrums un mazs svars.

 

 

Husqvarna 540i XP ir akumulatora motorzāģis, līdzvērtīgs profesionālajam 40 cm3 benzīna motorzāģim. Tas ir piemērots mazu un vidēji lielu koku zāģēšana. Paredzēts profesionāli orientētiem lietotājiem, kuriem nepieciešams viegls, augstas veiktspējas motorzāģis ar aizmugurējo rokturi.

Motorzāģi nodrošina visas priekšrocības, ko var sniegt akumulatoru tehnika, neietekmējot griešanas veiktspēju. Integrētā savienojamība ļauj sekot lietošanas statistikai, servisa un tehniskās apkopes vēsturei, kā arī pēdējai zināmajai atrašanās vietai Husqvarna Fleet Services™ lietotnē. Veikalos jaunie motorzāģi būs pieejami no 2020. gada maija.

 gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Unia atjaunina piekabināmos kliedētājus

Polijas ražotāja Unia mēslojuma un kaļķu izkliedētāju klāsta...

Ziņas

Balvas lauksaimniecības robotiem

Nesen Francijā notikušajā FIRA (Starptautiskais lauksaimnie...

Ziņas

Jauns vidējās klases JCB Loadall

Vidējās klases teleskopiskais iekrāvējs JCB Loadall 538-70 i...