Menu
Agricon paplašina darbības ģeogrāfiju

Ziņas 11.10.2021   

image for article


Specializētais precīzās lauksaimniecības sistēmu un tehnoloģiju ražotājs Agricon, ir paplašinājis savu darbību Čehijā un Slovākijā. Agricon Czechia-Slovakia uzņmums atrodas Seredē, uz austrumiem no Bratislavas (Slovākija) un darbosies Čehijas un Slovākijas tirgos.

Agricon rīkotājdirektori Hermans Leitholds (pa kreisi) un Pērs Leitholds (pa labi) sveic Agricon Czechia-Slovakia izpilddirektoru Romānu Vido.

Baltijas valstu tirgū Agricon ienāca 2010. gadā un tālāk sekoja Ungārija, Rumānija, Ukraina, Polija un nesen arī Serbija un Horvātija. Lēmums paplašināties Austrumeiropā nebija nejaušs: lielajās lauku saimniecībās ir ievērojami pieaugusi vajadzība pēc precīzajām tehnoloģijām. Agricon uzskata, ka pieejamība klientiem ir viens no faktoriem, kas nosaka panākumus precīzu lauksaimniecības risinājumu ieviešanā. Turklāt lokālie biznesa partneri nodrošina mazāku attālumu līdz klientiem bez valodas barjeras.

Ģimenes uzņēmums Agricon tika dibināts 1997. gadā un tā specializācija ir precīzās un viedās lauksaimniecības tehnoloģijas. Uzņēmums piegādā un ievieš nepieciešamo tehnisko infrastruktūru, izstrādā visu datu pārvaldības sistēmu, apmāca saimniecības darbiniekus agronomijā, tehnoloģijās un datu pārvaldībā.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

AGCO nostiprina pozīcijas putnkopības nozarē

Uzņēmumu grupa AGCO paplašinājusi savu darbības lauku, pievi...

Ziņas

Fotoreportāža: Lauksaimnieku auto diena 2021

Žurnāls profi Latvija sadarbībā ar Zemnieku saeimu rīkoja tr...

Ziņas

BKT atver jaunu riepu rūpnīcu

Riepu ražotājs BKT ir uzsācis darbu jaunuzceltajā rūpnīcā Va...