Menu
Bednar piedāvā tiešsaistes konfiguratoru

Ziņas 18.08.2021   

image for article


Mūsdienās tiešsaistē var pasūtīt gandrīz jebko, bet jaunu automobiļu tirdzniecībā jau ir ierasts, ka pircējs pirms pirkuma līguma parakstīšanas var ērti nokomplektēt savu automašīnu tiešsaistē un salīdzināt dažādu papildu aprīkojumu. Čehijas uzņēmums Bednar piedāvā līdzīgu iespēju sakomplektēt un pasūtīt lauksaimniecības tehniku.

Tiešsaistes platforma ar nosaukumu Bednar Machine Configurator ļauj viegli, skaidri un ērti konfigurēt un salīdzināt dažādas augsnes apstrādes, sēšanas, mēslošanas un mulčēšanas mašīnu konfigurācijas.

“Atvērtā konfiguratora mērķis ir ļaut lietotājiem pašiem izpētīt iekārtas atsevišķās sastāvdaļas un precīzi salikt mašīnu atbilstoši savām individuālajām vajadzībām. Kad esat izvēlējies vajadzīgo mašīnu ar vēlamajiem piederumiem, viss kas jādara, ir jāsaglabā izvēlēto specifikāciju un jānosūta to izplatītājam. Iespējams arī izdrukāt piedāvājumu un apmeklēt pilnvarotu pārstāvi reģionā, ”stāsta Deivids Rils, Bednar mārketinga direktors. Pēc viņa domām, publiski pieejamais mašīnu konfigurators nodrošina piekļuvi Bednar mašīnām arī to valstu vai reģionu lauksaimniekiem, kuros pašlaik nav tirdzniecības biroja.

Bednar tiešsaistes konfigurators ir viegli saprotams, jo izmanto plašu ilustrāciju, 3D attēlu un vizualizāciju klāstu. Konfigurators sniedz iespēju apskatīt atsevišķas sastāvdaļas un redzēt, kur tās atrodas mašīnā.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Case IH atjaunina Maxxum un Puma

Daudzi no atjauninājumiem, kas šī gada sākumā tika ieviesti...

Ziņas

Fendt pārceļ Tigo ražošanu

Fendt lopbarības piekabju ražošana Vācijā tiek pārcelta no V...

Ziņas

New Holland laiž klajā presi Roll-Bar 125

New Holland jaunā ruļļu prese Roll-Bar 125 ir uzskatāma par...