Menu
Trešās paaudzes Nissan Qashqai

Ziņas 12.07.2021   

image for article


Jūlija sākumā Somijā norisinājās nu jau kādu laiku nebijis pasākums – klātienes prezentācija jaunam auto modelim. Baltijas valstu autožurnālistiem šoreiz bija iespēja izmēģināt jauno trešās paaudzes Nissan Qashqai.

Trešās paaudzes krosovers veidots uz alianses jaunās CMF-C platformas. Inženieru mērķis esot bijis saglabāt līdzšinējā Qashqai proporcijas, taču jaunais modelis atstāj lielāka un solīdāka automobiļa iespaidu.

Īpaši augstas stiprības tērauda izmantošana jaunā Qashqai struktūrā ir palielinājusies par 50%. Tas ļāvis izveidot vieglāku virsbūvi, kas ir par 41% izturīgāka nekā iepriekšējai versijai. Tāpat ir pieliktas pūles arī automobiļa svara samazināšanā. Pat bagāžas nodalījuma durvis tagad ir izgatavotas no kompozītmateriāla, kas vien ļauj ietaupīt 2,6 kg. Priekšējās un aizmugurējās sānu durvis, priekšējie spārni un motora pārsegs tagad ir izgatavoti no alumīnija, kas ļauj ietaupīt vēl 21 kg.

Jaunais Qashqai ir pieejams ar 1,3 l benzīna dzinēju, kas ieguvis daļēju, tā dēvēto mīkstā hibrīda sistēmu. Šis spēka agregāts ir pieejams ar divām jaudas iespējām – 138 ZS ar manuālo pārnesumkārbu un priekšpiedziņu, kā arī 156 ZS ar jaunu Xtronic pārnesumkārbu un priekšējo vai visu riteņu piedziņu.

Automobiļa sākuma cena ir 23 350 eiro.

 

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pasaules čempionāts aršanā

21. un 22. septembrī Īrijā norisinājās Pasaules čempionāts a...

Ziņas

Jaunie Fendt Corus kombaini

Jaunā Fendt Corus 500 sērija sastāv no trim piecu kratītāju...

Ziņas

Papildināts Alliance šauro riepu klāsts

Sākotnēji pašgājējsmidzinātājiem ieviestais Alliance riepu k...