Menu
Zetor prezentē atjaunināto Major CL 80

Ziņas 14.06.2021   

image for article


Čehijas traktoru ražotājs Zetor atjauninājis Major CL 80 modeli. Starp būtiskākajiem uzlabojumiem tiek minēts jaunākajām ekoloģiskajām prasībām atbilstošs V izmešu pakāpes dzinējs. Modernizāciju piedzīvojusi arī traktora kabīne.

Major CL 80 ir aprīkots ar Deutz četrcilindru 75 ZS turbodīzeļdzinēju TCD 2.9 L4. Izplūdes gāzu attīrīšanai tiek izmantots pasākumu kopums: DPF filtrs, izplūdes gāzu recirkulācijas (EGR) sistēma un dīzeļa oksidēšanās katalizators (DOC).

Traktoram tagad tiek piedāvātas divas kabīnes versijas. Standarta kabīni var aprīkot ar FOPS (aizsardzība pret krītošiem priekšmetiem) un ar jumta lūku. Plus versijas kabīnē ir gaisa kondicionieris un sēdeklis ar pneimatisko balstiekārtu, kā arī pasažiera sēdvieta. Turklāt Plus versijai ir regulējama stūres kolonna, kas ir tāda pati kā lielāko sēriju modeļiem.

Atjauninātajā Major CL ir iekļauti arī uzlabojumi, kas atvieglo darbu ar frontālo iekrāvēju, piemēram, vadības svira un papildu jumta lukturi.

Ražotājs uzsver, ka šie traktori ir labi piemēroti darbam mazās un vidējās lopkopības un augkopības saimniecībās, kā arī komunālo pakalpojumu nozarē. Major CL 80 esot uzticami, viegli vadāmi, viegli kopjami un populāri galvenokārt vienkāršās konstrukcijas un zemo ekspluatācijas izmaksu dēļ. Pirmie atjauninātie modeļi jau ir ceļā pie klientiem.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

New Holland prezentē modernizētos T7 HD traktorus

Tiešsaistes prezentācijā mediju pārstāvji tika iepazīstināti...

Ziņas

Horsch attīsta dažādus autonomijas novirzienus

Pateicoties autonomām tehnoloģijām, arī lauksaimniecībā iesp...

Ziņas

Haitek pārstāv Malwa tehniku

Par Zviedrijas ražotāja Malwa oficiālo pārstāvi Latvijā kļuv...