Menu



Grimme MultiSep separators pieņemšanas tvertnēm

Ziņas 17.02.2026   

Grimme MultiSep separators pieņemšanas tvertnēm

2026. gada sezonai Grimme piedāvā oriģinālo MultiSep veltņu separatoru RH 24 sērijas pieņemšanas tvertnēm.

MultiSep veltņu separators, kas jau daudzus gadus ir pieejams piekabināmajos un pašgājējos Grimme kartupeļu novākšanas kombainos, tagad ir pieejams arī RH 24 sērijas pieņemšanas tvertnēm.

Iekārta, kas novietota starp padeves lenti un šķirošanas veltņiem, ir aprīkota ar četriem veltņu pāriem. Katrs komplekts sastāv no segmenta veltņa ar četrām šķautnēm un vienkārša kunkuļu veltņa.

Iekārta galvenokārt paredzēta aktīvai tīrīšanai smagos, mitros un sarežģītos apstākļos. Abus veltņu komplektus var iestatīt tā, lai tie grieztos pretējos virzienos, lai atdalītu mitru augsni un kunkuļus, kā arī noņemtu nezāles un lakstus.

Vieglākos apstākļos veltņu pārus var darbināt transporta stāvoklī, kad tie griežas ražas plūsmas virzienā, lai saudzīgi notīrītu kartupeļus.

35a.-RH-24-60-MultiSep-Prasentierband_©GRIMME.jpg 376.91 KB



Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Quicke papildina apaļo ķīpu satvērēju klāstu

Quicke papildina apaļo ķīpu satvērēju klāstu

Quicke papildinājis savu Unigrip apaļo ķīpu apstrādes ierīču...

Ziņas

Horsch attīsta punktveida izsmidzināšanu

Horsch attīsta punktveida izsmidzināšanu

Horsch vienojas par stratēģisku sadarbību ar Štutgartē bāzēt...

Ziņas

Case IH atjaunina Axial-Flow 160 kombainus

Case IH atjaunina Axial-Flow 160 kombainus

Nākamās sezonas Axial-Flow 160 sērijas kombaini ir aprīkoti...



Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Šī tīmekļa vietne izmanto analītiskās un tehniskās sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu. Nospiežot pogu “Nepiekrītu”, analītiskās sīkdatnes netiks izmantotas.

Sīkdatņu politika